Sen o odważnym spotkaniu z diabłem w opuszczonym budynku
We trójkę uciekaliśmy przed diabłem, ale tylko ja wiedziałem jak z nim walczyć. Okazało się że nie ma go w budynku, w którym jesteśmy tylko w opuszczonym, strasznym budynku. Tam poszliśmy. Nie bałem się, choć moi koledzy uciekli. Ale patrzyłem na niego, miał czerwone rogi i otworzył oczy, spojrzał na mnie. Byłem pod wrażeniem jego […]
Sen o odważnym spotkaniu z diabłem w opuszczonym budynku czytaj dalej »





















