Sen o bankiecie, wpisie opinii i niespodziewanym zaproszeniu
Byłem na jakimś niby bankiecie, spotkaniu towarzyskim, było dużo ludzi, chodzili raczej, był jakby barek stoisko z wędlinami, też coś wziąłem i zjadłem jakieś plasterki kiełbasy, potem wszedłem do drugiej sali gdzie było też dużo ludzi i tam można było wpisać w zeszycie swoją opinię o pani prezydentowej i ja też wpisałem swoje zdanie i […]
Sen o bankiecie, wpisie opinii i niespodziewanym zaproszeniu czytaj dalej »





















